HTML

Nomád Terepfutó Suli

Elindítjuk a Nomád Terepfutó Suli blogját. Ahol aktualitások, információk lesznek a suli működéséről.

Friss topikok

• Mark Downhill: Gratulálok nektek csak így tovább (2023.10.09. 16:37) Rendelkezés az adó 1%-ról.
  • Athosbá: @riel: Szia! PDF formátumban van. Érdekes, mert nálam megnyílik... Próbáld megnézni a facebook old... (2016.12.12. 08:18) II. Avalon-Nomád Jótékonysági Mikulás Futás
  • Athosbá: Nagyon szép volt a tegnap esti futás. Az idő kegyes volt hozzánk és a felhők is eloszlottak mikorr... (2014.11.07. 09:51) Telihold csütörtökön!
  • Athosbá: @nedus65: Köszi! Te sem tétlenkedsz ahogy látom. Igyekszem a korosztályomban jól szerepelni. A lén... (2014.03.03. 09:33) Athosbá is készül 2.
  • Athosbá: Kiegészítésül egy kis videoanyag az évadzáró versenyünkről:www.minap.hu/mivid.php?ext.a38308 (2013.08.06. 16:04) Bemutatkozás

Címkék

Miskolc Városi Újonc Atlétikai Diákolimpia 2017

2017.10.13. 13:36 Athosbá

Csütörtökön az Atlétikai Centrumban került megrendezésre, Miskolc város újonc atlétikai bajnoksága. 1500 m-en indult Schein Peti (László István tanítványa), valamint Farkas Balázs. Gyönyörű versenyzéssel meg is szerezték az első két helyet. Balázs nyert, 4.27.6-os egyéni csúccsal. Peti lett a második éppen csak lemaradva 4.28.1-es egyéni csúccsal. Végig együtt nyomták, az utolsó 100 m-en dőlt el a verseny.