HTML

Nomád Terepfutó Suli

Elindítjuk a Nomád Terepfutó Suli blogját. Ahol aktualitások, információk lesznek a suli működéséről.

Friss topikok

• Mark Downhill: Gratulálok nektek csak így tovább (2023.10.09. 16:37) Rendelkezés az adó 1%-ról.
  • Athosbá: @riel: Szia! PDF formátumban van. Érdekes, mert nálam megnyílik... Próbáld megnézni a facebook old... (2016.12.12. 08:18) II. Avalon-Nomád Jótékonysági Mikulás Futás
  • Athosbá: Nagyon szép volt a tegnap esti futás. Az idő kegyes volt hozzánk és a felhők is eloszlottak mikorr... (2014.11.07. 09:51) Telihold csütörtökön!
  • Athosbá: @nedus65: Köszi! Te sem tétlenkedsz ahogy látom. Igyekszem a korosztályomban jól szerepelni. A lén... (2014.03.03. 09:33) Athosbá is készül 2.
  • Athosbá: Kiegészítésül egy kis videoanyag az évadzáró versenyünkről:www.minap.hu/mivid.php?ext.a38308 (2013.08.06. 16:04) Bemutatkozás

Címkék

III. Avalon-Nomád Jótékonysági Mikulás Futás 2017

2017.12.15. 09:17 Athosbá

Ebben az évben is jó hangulatú versenyt sikerült lebonyolítani az Avalon parkban. Impozáns helyszín, kemény és izgalmas vonalvezetésű pálya várta a versenyzőket. sajnos az időjárás nem fogadott bennünket a kegyeibe, végig hideg esős napunk volt. Ennek ellenére sokan kilátogattak és teljesítették vagy a gyerekeknek kijelölt 2 km-es távot, vagy pedig a nagyobbaknak szánt 8 km-es pályát. 133 futó jött el és ezúton is hálásan köszönjük, az általuk összegyűlt adományt, amelyet majd a Nomád Terepfutó Suli diákjainak versenyeztetésére, felszerelések beszerzésére és edzőtábor szervezésére fordítunk. Megérdemlik a fiatalok, hiszen egyre többen csatlakoznak hozzánk, akik szeretnék megismerni a terepfutás, vagy a közép- hosszútáv futást. Nagyon szorgalmasan készülnek és ezt mi sem bizonyítja jobban mint az, hogy ezen a versenyen is szinte valamennyi tagunk dobogós helyezést ért el, de azok is remekül teljesítettek, akik még idén nem fértek fel közülük a dobogóra. A verseny kategória győztesei szép kupát, oklevelet és az Avalon Park által összeállított ajándékcsomagot kaptak. Az ezüst és bronz érmet nyert futók pedig Decathlon és XIXO ajándékokkal térhettek haza. Reméljük jövőre is sikerül megszervezni ezt a rendezvényt és talán akkor már szebb időjárás fogadja a versenyzőket!

Addig is alább megtaláljátok az eredménylistákat és fotókat a versenyről.