HTML

Nomád Terepfutó Suli

Elindítjuk a Nomád Terepfutó Suli blogját. Ahol aktualitások, információk lesznek a suli működéséről.

Friss topikok

• Mark Downhill: Gratulálok nektek csak így tovább (2023.10.09. 16:37) Rendelkezés az adó 1%-ról.
  • Athosbá: @riel: Szia! PDF formátumban van. Érdekes, mert nálam megnyílik... Próbáld megnézni a facebook old... (2016.12.12. 08:18) II. Avalon-Nomád Jótékonysági Mikulás Futás
  • Athosbá: Nagyon szép volt a tegnap esti futás. Az idő kegyes volt hozzánk és a felhők is eloszlottak mikorr... (2014.11.07. 09:51) Telihold csütörtökön!
  • Athosbá: @nedus65: Köszi! Te sem tétlenkedsz ahogy látom. Igyekszem a korosztályomban jól szerepelni. A lén... (2014.03.03. 09:33) Athosbá is készül 2.
  • Athosbá: Kiegészítésül egy kis videoanyag az évadzáró versenyünkről:www.minap.hu/mivid.php?ext.a38308 (2013.08.06. 16:04) Bemutatkozás

Címkék

Szarvasűzők és Nyikom-bérci hegyifutás.

2016.04.10. 16:24 Athosbá

Egy kis beszámoló az április 9-10-én lezajlott versenyekről:

Szombaton a Szarvasűzők futóversenyen erősítettük a Vaccsuszírunáj csapatokat. Úgy érzem elég jó hatásfokkal.
Az 5 fős váltók között az elit csapat 1. helyezést nyert. A 12 fős váltóknál az open kategóriában 3. és 5. helyezést sikerült begyűjteni.
Ezek után Gyenes Donát vasárnap egy igen kemény hegyi futóversenyre ment el és megnyerte a 18 év alattiak kategóriáját!!! Minden kiváló versenyzőnknek gratulálok!!! Köszönjük Majkut Gergelynek, hogy összeszervezte a csapatokat!!!

Donát rövid kis beszámolója a versenyéről (szombaton egyébként ő is futott egy 9 km-es szakaszt a Szarvasűzőkön. Így fáradtan indult vasárnap a hegyi versenyen..
"Életem legnehezebb versenye volt. Kezdve attól hogy hegyifutók, tájfutók voltak az első tízben. Mégpedig olyanok akik világkupára, EB-re, VB-re készülnek. Egy darabig tudtam tartani a tempót, de eszembe jutott Athosbácsi tanácsa mégpedig ha elkezdek zihálni vegyek vissza, közben elkezdtem savasodni, igy lemaradtam de úgy érzem hogy megálltam a helyem 23 évesek tengelyeben.."
Szép volt Doni!

Szólj hozzá!

Mezei Futás Diákolimpia Országos Döntő 2016

2016.04.06. 08:24 Athosbá

Április 5-én kedden rendezték Gödöllőn, a Mezei Futás Diákolimpia Országos Döntőjét. Hatalmas mezőny gyűlt össze minden korosztályban. Miskolcról is nagyon sok jó futó érkezett a helyszínre, köztük a terepfutó suli 3 diákja is. Farkas Orsi, Farkas Balázs és Iván Levente. Eredményeikről, az alábbi linkre kattintva lehet tájékozódni: