HTML

Nomád Terepfutó Suli

Elindítjuk a Nomád Terepfutó Suli blogját. Ahol aktualitások, információk lesznek a suli működéséről.

Friss topikok

• Mark Downhill: Gratulálok nektek csak így tovább (2023.10.09. 16:37) Rendelkezés az adó 1%-ról.
  • Athosbá: @riel: Szia! PDF formátumban van. Érdekes, mert nálam megnyílik... Próbáld megnézni a facebook old... (2016.12.12. 08:18) II. Avalon-Nomád Jótékonysági Mikulás Futás
  • Athosbá: Nagyon szép volt a tegnap esti futás. Az idő kegyes volt hozzánk és a felhők is eloszlottak mikorr... (2014.11.07. 09:51) Telihold csütörtökön!
  • Athosbá: @nedus65: Köszi! Te sem tétlenkedsz ahogy látom. Igyekszem a korosztályomban jól szerepelni. A lén... (2014.03.03. 09:33) Athosbá is készül 2.
  • Athosbá: Kiegészítésül egy kis videoanyag az évadzáró versenyünkről:www.minap.hu/mivid.php?ext.a38308 (2013.08.06. 16:04) Bemutatkozás

Címkék

Győzelem a Vivicittán és még sok szép dobogós eredmény...

2021.07.22. 17:42 Athosbá

Termelünk, halmozunk. � Igen csak tartalmas hétvégén vagyunk túl ismét. Annyi helyen versenyeztek a csapatunk tagjai, hogy felsorolni sem egyszerű. �
Kezdjük egy éjszakai futóversennyel. Fischer-Colbrie Fédra ugyanis Balatonlellén, szombaton éjszaka egy igen hangulatos futóversenyen szerepelt és fiatal kora ellenére (2011-es születésű) a nők között 3. helyen végzett a 3,5 km-es távon.
Akadályfutóink is kitettek magukért. Király Csenge Zsófia vasárnap, Erdődi Péter szombaton és vasárnap is 2-2 futamban szerepelt a Spartan Kids versenyen Kazincbarcikán. Csenge Zsófia Király az élmezőnyben küzdötte végig a több mint 4 km-es távot. Petya pedig 4-ből 3 futamot megnyert, a 4. futamban pedig 2. helyen végzett.
Vasárnap a hosszútávosaink Budapesten jeleskedtek, a Vivicitta utcai futóversenyen. Zákányi Panna a DVTK SE versenyzője kategóriájában (W20) 2. helyen végzett a félmaratoni távon. 1.38.57-es időeredménnyel. Lövei Vanda fantasztikus futással, megnyerte a nők között, a 10 km-es távot. Pedig a válogatott hegyifutónk még csak 15 éves. A versenyt csak edzésnek szánta, ugyanis a hónap végén utazik Olaszországba (8 miskolci futóval egyetemben!) a Sky Running Youth Cup ra. A Vivicitta egy jól sikerült iramedzés volt, amit kiválóan teljesített. Időeredménye: 41.06 lett, amivel a férfi mezőnyben is az előkelő 16. helyen ért célba. Gratulálunk valamennyi ügyes kis és nagy versenyzőnknek! Büszkék vagyunk rátok!