HTML

Nomád Terepfutó Suli

Elindítjuk a Nomád Terepfutó Suli blogját. Ahol aktualitások, információk lesznek a suli működéséről.

Friss topikok

• Mark Downhill: Gratulálok nektek csak így tovább (2023.10.09. 16:37) Rendelkezés az adó 1%-ról.
  • Athosbá: @riel: Szia! PDF formátumban van. Érdekes, mert nálam megnyílik... Próbáld megnézni a facebook old... (2016.12.12. 08:18) II. Avalon-Nomád Jótékonysági Mikulás Futás
  • Athosbá: Nagyon szép volt a tegnap esti futás. Az idő kegyes volt hozzánk és a felhők is eloszlottak mikorr... (2014.11.07. 09:51) Telihold csütörtökön!
  • Athosbá: @nedus65: Köszi! Te sem tétlenkedsz ahogy látom. Igyekszem a korosztályomban jól szerepelni. A lén... (2014.03.03. 09:33) Athosbá is készül 2.
  • Athosbá: Kiegészítésül egy kis videoanyag az évadzáró versenyünkről:www.minap.hu/mivid.php?ext.a38308 (2013.08.06. 16:04) Bemutatkozás

Címkék

Beszámoló a Magyarország 2020. évi Hegyifutó Bajnokságáról.

2020.10.02. 10:32 Athosbá

Egy kissé elmaradtunk itt a blogon, a beszámolókkal. Most szeretnénk néhányat pótolni. :-) Beszámoló a Magyarország 2020. évi Hegyifutó Bajnokságáról. Parád - Kékestető, Mátraháza - Kékestető július 18. szombat.
Rekord létszámú versenyzővel érkeztünk a verseny mindkét rajthelyszínére. A hosszabb távon (9,7 km) indulóknak Parádfürdő mellett volt a rajt, míg a fiatalabb korosztályoknak és rövidebb távon (5 km) indulóknak Mátraháza mellől, a Veronika-rétről. Ilyen sokan még nem vettünk részt ezen a versenyen Miskolcról. 2 egyesület színeit képviselve, 26 fővel utaztunk el a Mátrába. Ezúton is köszönjük a szülőknek, akik ebben a segyítségünkre voltak!

Mindkét helyszínen 11.00-kor volt a rajt ezért nem volt egyszerű kilogisztikázni, hogy mindenki a megfelelő helyre érjen és utána minden autó időben a célba is felérjen. De ügyesek voltak a sofőrök, megoldották. �
A hosszabb távon a DVTK SE női csapatában indult Zákányi Panna, aki egyéniben a 10. helyen végzett, mígy csapatban (Németh Lucával, edzője Németh Csaba, valamint Behan Anikóval, edzője Szász László) elsők lettek! A Miskolci Sportiskolát pedig az Ifi - junior összevont csapat tagjai képviselték: Farkas Balázs, Pócs Levente, Boldogh Benedek, Ujhelyi Dániel. Valamennyien egyéni csúccsal értek fel a Kékesen felállított célba, a napok óta tartó esőzések miatt felázott pálya ellenére. Egyéni eredmények 9,7 km:
Junior fiúk: 4. hely Farkas Balázs Miskolci Sportiskola 0:50:02
Ifi fiúk: 3. Pócs Levente Miskolci Sportiskola 0:59:31, 4. hely Boldogh Benedek Miskolci Sportiskola 1:01:16, 5. hely Ujhelyi Dániel Miskolci Sportiskola 1:02:46,
Egyéni eredmények 5 km:
Junior lány: 6. hely Rokonay Szonja DVTK SE 0:30:51,
Ifi lány: 5. hely Petró Réka Miskolci Sportiskola 0:33:40, 7. hely Lövei Gréta Miskolci Sportiskola 0:39:23,
Serdülő fiú: 3. hely Kovács Máté Miskolci Sportiskola 0:29:07,
5. hely Csoma Dávid Miskolci Sportiskola 0:30:17, 8. hely Nagy Dániel Miskolci Sportiskola 0:32:13, 9. hely Takács Bence Miskolci Sportiskola 0:32:18.
Serdülő lány: 1. hely Lövei Vanda Miskolci Sportiskola 0:28:32, 9. hely Farkas Orsolya Miskolci Sportiskola 0:35:03,
11. hely Zibrinyi Luca Miskolci Sportiskola 0:35:37.
Újonc fiú: 2. hely Pocsai Levente Miskolci Sportiskola 0:27:39.
Csapat eredmények:
Újonc-serdülő lányok:
2. hely Lövei Vanda, Zibrinyi Luca, Farkas Orsolya, Miksolci Sportiskola.
Újonc-serdülő fiúk:
1. hely Pocsai Levente, Kovács Máté, Csoma Dávid, Miskolci Sportiskola.
Ifi-junior fiúk:
3. hely Farkas Balázs, Pócs Levente, Boldogh Benedek, Miksolci Sportiskola
Egyéni nyílt versenyen indulóink eredményei:
A 8 évesek és fiatalabbak között 3. helyen végzett Pocsai Noémi (2012). 0:36:49.
A 9-10 évesek között: 1. hely Kántor Benedek 0:29:15, 2 hely Kántor Vince 0:31:46.
A 11-12 évesek között: 11. hely Erdődi Péter 0:31:01, 12. Farkas András 0:32:45, 17. hely Kovács Áron 0:41:35.
Ők valamennyien a Miskolci Sportiskola növendékei.