HTML

Nomád Terepfutó Suli

Elindítjuk a Nomád Terepfutó Suli blogját. Ahol aktualitások, információk lesznek a suli működéséről.

Friss topikok

• Mark Downhill: Gratulálok nektek csak így tovább (2023.10.09. 16:37) Rendelkezés az adó 1%-ról.
  • Athosbá: @riel: Szia! PDF formátumban van. Érdekes, mert nálam megnyílik... Próbáld megnézni a facebook old... (2016.12.12. 08:18) II. Avalon-Nomád Jótékonysági Mikulás Futás
  • Athosbá: Nagyon szép volt a tegnap esti futás. Az idő kegyes volt hozzánk és a felhők is eloszlottak mikorr... (2014.11.07. 09:51) Telihold csütörtökön!
  • Athosbá: @nedus65: Köszi! Te sem tétlenkedsz ahogy látom. Igyekszem a korosztályomban jól szerepelni. A lén... (2014.03.03. 09:33) Athosbá is készül 2.
  • Athosbá: Kiegészítésül egy kis videoanyag az évadzáró versenyünkről:www.minap.hu/mivid.php?ext.a38308 (2013.08.06. 16:04) Bemutatkozás

Címkék

Terepen és utcai versenyeken remekeltek a futóink

2022.10.26. 13:11 Athosbá

Miközben a Miskolci Sportiskola Öttusázói hazai pályán versenyeztek az Elit Bajnokságon két- és Háromtusa, valamint Laser run versenyszámokban (3 arany, 1 ezüst, 1 bronz érmet, valamint sok szép helyezést begyüjtve, cikk a Sportiskola oldalán), addig jónéhány futónk utcai versenyeken, valamint terepen indult. Szombaton a 37. Spar Budapest Maraton keretein belül a 10 km-es betétszámban Lövei Vanda nagy egyén csúccsal 38.13-al lett a nők között 4. A korosztályát megnyerte. Behan Anikó (Szász László tanítványa) szintén kiváló idővel: 39.16-tal lett a nők között 8. és a korosztályában első!Mindketten elindultak még délben az 5 km-es távon is, ahol Vanda lett abszolút női 3. 18.55-ös időeredménnyel. Anikó pedig 20.05-ös idővel 6. Így pedig 1. és 2. helyen végeztek a 10+5 km-es összetett versenyben a nők között. Vanda 57.09-es össz idővel. Behan Anikó pedig 59.22-vel.
Gratulálunk!!!

Igen erős csapat utazott el Miskolcról a Disznókői Versenyre, ahol 19 km, 9 km, 5 km várt a résztvevőkre. A Miskolci Sportiskola és a DVTK SE atlétái, terepfutói valamennyien kiválóan szerepeltek.
Eredmények:
19 km: 2. hely Kánai Roland (felkészítői: Szász László és Majkut Gergely), Idő: 1.19.05
3. hely Gombár Péter DVTK SE (felkészítője: Szász László), Idő: 1.19-57.
9 km: 1. hely Pocsai Levente (2007) Miskolci Sportiskola, Idő: 34.26
Abszolút 13, korosztályos 1. hely Erdődi Péter (2009), Miskolci Sportiskola, Idő: 39.22
Korosztályos 1. hely Kovács-Kulcsár Zsuzsanna DVTK SE (Edzője: Szász László), Idő: 40.17