HTML

Nomád Terepfutó Suli

Elindítjuk a Nomád Terepfutó Suli blogját. Ahol aktualitások, információk lesznek a suli működéséről.

Friss topikok

• Mark Downhill: Gratulálok nektek csak így tovább (2023.10.09. 16:37) Rendelkezés az adó 1%-ról.
  • Athosbá: @riel: Szia! PDF formátumban van. Érdekes, mert nálam megnyílik... Próbáld megnézni a facebook old... (2016.12.12. 08:18) II. Avalon-Nomád Jótékonysági Mikulás Futás
  • Athosbá: Nagyon szép volt a tegnap esti futás. Az idő kegyes volt hozzánk és a felhők is eloszlottak mikorr... (2014.11.07. 09:51) Telihold csütörtökön!
  • Athosbá: @nedus65: Köszi! Te sem tétlenkedsz ahogy látom. Igyekszem a korosztályomban jól szerepelni. A lén... (2014.03.03. 09:33) Athosbá is készül 2.
  • Athosbá: Kiegészítésül egy kis videoanyag az évadzáró versenyünkről:www.minap.hu/mivid.php?ext.a38308 (2013.08.06. 16:04) Bemutatkozás

Címkék

Szeptemberi versenyeinkről.

2023.11.03. 11:30 Athosbá

Szeptember első hétvégéjén újabb versenyek vártak ránk. Az újoncok és a serdülők Szolnokon indultak a területi liga verseny 3. fordulóján, hogy kivívják a jogot, az Országos Bajnokságon indulásra. Lövei Vanda és Zákányi Panna pedig Kecskeméten vettek részt az Atlétikai Szuperliga döntőjében.
A nagy meleg eléggé megnehezítette a versenyzők dolgát, de nagyon szépen szerepeltek valamennyien, sok csillogó érmet is begyűjtöttek.
8. hely Zákányi Panna 2000 DVTK 20:47.89
Gratulálunk mindenkinek! Ezúton szeretnénk megköszönni a munkáját Soós Istvánné Sárkány Anikónak, aki több újoncnak is a nevelőedzője volt. Valamint hálás köszönetünk Nyilas Zsunának a gyógytornáér és Györki Erika Mónikának a masszázsért!
Nagyon sűrű volt a programunk szeptember második hétvégéjén. A nagyok, a DVTK színeiben a Csapatbajnokság 1. diviziójában versenyeztek Budapesten. Nagyon szuper eredményeket elérve (Részletes eredmények a DVTK Atlétika oldalon olvashatók.)
A kisebbek a Baradla Trailen és a Nyíregyházi V. Extrém Trail Weekend nevű terepfutáson és terep akadály versenyen vettek részt. Sőt, voltak akik mind a két versenyen ott voltak.
A Baradla Trail 1600 m-es gyerek futamát Pocsai Noémi nyerte meg. Majd délután diadalmaskodott a 6 km-es távon is. Beke Adrienn 2. helyen végzett a 6 km-es távon. Béres Emma és Marjas Lili pedig a korosztályos 3. és 4. helyeket szerezték meg. Ugyanezen a távon Pocsai Levente győzött a férfiak között.
Nyíregyházán a Terep Akadályfutás 5 km-es távján Erdődi Péter(2009) a 19 év alattiak korosztályában 3. helyen végzett. Majd elindult a 2 km-es gyerek futamban is, ahol a 13-14 évesek között 1. helyen végzett. Vasárnap a terepfuáson már a lányok is képviseltek bennünket. Az 5 km-es távon a korosztályában és az abszolut női mezőnyben Fischer-Colbrie Fédra győzött, Beke Adrien ezüst érmet szerzett. A 10 km-es távon Les Flóra győzött! Erdődi Péter az 5 km-es távon diadalmaskodott ismét.